Protherm kombi resetleme işlemi yapmak istiyorsanız, kombinizi açıp kaparken kullandığınız tuşu kullanmanız gerekmektedir. Resetleme işlemi için kombinizi tekrardan başlatmanız gerekmektedir. Kombiyi tekrardan başlatmak için açma kapama tuşu kullanılmalıdır. Yeniden başlatma işleminden sonra kombiniz resetlenecektir. Bu resetleme işlemi en fazla üç kere yapılmalıdır.

Protherm Kombi Resetleme İşlemi Nasıl Yapılmaktadır ?

Protherm kombi resetleme işlemi için açma kapama tuşunun ok kısmını, sıfır sayısına denk getirmek gerekmektedir.  Açma kapama tuşunu sıfıra getirmek; kombinizi kapatmak için yapılan bir işlemdir. Ok sıfıra geldiğinde kombiniz kapanacaktır. Kombiniz kapandıktan sonra bir süre bekledikten sonra tekrar açmanız gerekmektedir. Tekrar açtıktan sonra kombiniz, yeniden başlatılmış olacaktır. Böylece resetleme işlemi tamamlanmış olduğunu görebilirsiniz.

Resetleme işlemi bir kombide en fazla üç kere yapılmaktadır. Kombinizdeki problemi çözmek adına yapılan bu işlem üçten fazla tekrarlanmamalıdır. Sorununuz eğer ilk resetlemede hallolduysa bu işlemi tekrar yapmanıza gerek yoktur. Fakat üç kere resetleme işlemi yapmanıza rağmen sorununuz çözülmediyse, size en yakın Protherm kombi servis merkezine  ulaşarak probleminizi çözmeyi denemelisiniz.

Call Now Button444 78 56