Protherm LYNX Arıza Kodları Nelerdir?

F2 Arıza Kodu: Kullanım suyu kontrolünü sağlayan sensörde meydana gelen herhangi bir arıza durumunda sizler de bu arıza kodu ile karşı karşıya geleceksiniz. Sensör değişikliği ya da ilgili parçanın onarımı ile birlikte bu sorun kısa süre içerisinde ortadan kalkmış olacaktır.

F3 Arıza Kodu: Kalorifer devresi sensöründe yaşanan sorun ile birlikte bu arıza kodu karşınıza çıkacaktır. Servis desteği almanızı tavsiye ediyoruz. Kullanıcı müdahalesi ile birlikte çözülebilecek kadar basit bir sorun değildir ve ürünlerinize daha fazla zarar verebilirsiniz.

F4 Arıza Kodu: İyonizasyon problemi ile karşı karşıyasınız. Bu tür durumlarda servis desteği almanız çok daha doğru olacaktır.

F5 Arıza Kodu: Prosestat sorunu ile birlikte meydana gelen bu sorunun çözümü için de yine servis ekiplerinden yardım almanız gerekecektir.

F6 Arıza Kodu: tesisat dönüş suyu sensöründe meydana gelen arıza ile birlikte bu arıza kodu karşınıza çıkıyor ve sorunun çözümü için servis ekiplerinden yardım almanızı tavsiye ediyoruz.

F9 Arıza Kodu: Hava akış problemi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56