Kombi su sıcaklığının, olması gereken seviyeden daha fazla olması durumunda bu arıza kodu karşınıza çıkacaktır. Buderus 4c arızası nasıl giderilir sorusuna da yanıt vereceğiz. Su basıncını kontrol edebilirsiniz ve seviyenin 1 bar altında olduğunu göreceksiniz. Vanayı açarak bu seviyeyi doğru noktaya, yani 1.5-2 bar aralığına getirdiğiniz takdirde herhangi bir sorun kalmayacaktır.

Buderus 4c arızası bu şekilde çözümlenebilir ve bunun için herhangi bir şekilde servis desteği almanız da gerekmiyor. Yapmanız gereken şey gayet basit ve vanayı açtığınızda zaten seviyenin yavaş yavaş yükseldiğini sizler de göreceksiniz.

Buderus özel servis ekipleri de sizlere yardımcı olmak ve hizmet sunmak adına her daim hazır durumda. Dilerseniz çözüm üretmediğiniz anlarda bu ekipten de yardım alabilir ve taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Alanında uzman bir kadro ile faaliyetlerine devam eden bir firma var ve bu firma sayesinde sizler de ürünlerinizin geleceğini koruma altına almış olacaksınız. Düzenli bakım hizmeti için de taleplerinizi oluşturmanız yeterli olacaktır.

One thought on “Buderus 4C Arızası

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56