Demirdöküm Servis İstanbul olarak servis hizmetlerimizde kusursuz işçilik sergiliyoruz. Yaptığımız işleri müşterilerimize anlatıyor ve meydana gelen arızadaki kullanıcı hatasını gözler önüne seriyoruz. Servis hizmetlerimizde parça değişimleri önemli bir konu ve özellikle müşterilerimiz bu konuda tedirgin oluyor. Parça uyumlu mu, orijinal mi, ürünü nasıl etkiler gibi sorular akıllara geliyor. Profesyonel teknikerlerimiz tüm bu soruları teker teker yanıtlıyor ve az önce de belirttiğimiz gibi yapılan işlemleri sizlere anlatıyor.

Özel Sultanbeyli Demirdöküm Servis Telefonu : 444 78 56

Kaliteli ve üstün teknolojiye sahip olan Demirdöküm markası için aynı şekilde servis hizmeti sunmaya özen gösteriyor. Yıllar geçtikçe daha da şekillenen ve kendini tanımlayan firmamız siz değerli müşterilerimizin taleplerine bağlı olarak kampanyalar sunuyor. Diğer firmalar gibi sezonluk kampanyalar sunmuyoruz sürekli olarak indirimlerimiz ve fırsatlarımız mevcut. Bu fırsatlar internet adresimizde yer alıyor ve bu adresten gelişmeleri güncel olarak takibe alabiliyorsunuz.

Tam donanımlı ve gerekli tüm ürünlerin ve parçaların bulunduğu araçlarımız teknoloji harikasıdır. Servis için ihtiyacımız olan tüm düzenekler ve ekipmanlar bu araçlarımızda mevcut. Ürünlerinizin gerekli olan tüm testlerini yapıyor ve sizlere dikkat etmeniz gereken noktaları aktarıyoruz. İşe başladığımız ilk günden beri yaptığımız çalışmalarda sizlerin memnuniyetini ölçtük ve sizlere daima en iyisini sunmak için koşturduk. Hala eksiklerimiz olabilir fakat bu eksikleri de sizlerin eleştirileri ve yorumları ile kapatmaya çalışıyor, en kısa sürede kapatacağımıza da emin olabilirsiniz.

WEB ADRESİ : https://www.servisdemir.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56