Termodinamik kombi E3 hatası kombinin sıcaklık sensöründe bir arıza olduğunu göstermektedir. Aşırı ısınmadan dolayı kombi bu hatayı vermektedir. Kombiler diğer elektronik cihazlar gibi zamanla arızalanmaya meyilli ürünlerdir. Soğuk kış günlerinde kurtarıcı olarak kullanılan kombiler de bakıma ihtiyaç duymaktadır. Bazı hata kodları ile karşılaştıkları zaman kullanıcılar bunları kullanım kılavuzuna göre düzeltebilir. Ancak yine de kombi servisinden destek alınmalıdır.

Çünkü her arıza kodu teknik bir bilgi içermektedir. Bilgi sahibi olmayan kişiler bu konuda müdahale etmemelidir. Daha büyük bir arızaya sebebiyet verme ihtimali yüksektir. Kombi E 3 hatası geliştiği zaman kullanıcı petek vanalarını kontrol ederek kombiyi yeniden çalıştırabilir.

E3 arızasının gelişme sebebi ise;

  • Sıcaklık sensörü arızalanmış olabilir.
  • Kombi aşırı derecede ısınmış olabilir.
  • Petek vanalarında sorun oluşmuş olabilir.

Termodinamik kombi E3 hatası için Kombi Servisinden yardım alabilirsiniz. 7/24 hizmet veren servis çalışanları sizlere her konuda yardımcı olmakta ve sorunu çözüme kavuşturmaktadır. Uygun fiyat seçenekleri sunan Kombi Servisi her zaman yardımınıza koşmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button444 78 56