Termodinamik Elektrikli Kombi Isıtmıyor sorunu yaşayanlar bunun nedenlerini de merak etmektedir. Termodinamik elektrikli kombiler tamamen elektrikle çalışmaktadır. Doğalgaz kullanılmadığı için böylelikle issiz ve kokusuz bir ısınma sağlayabilmeniz de mümkündür. Ayrıca duvara asılabilme özelliği sayesinde şık görüntüye de sahiptirler. Isı ayar termostatı ile ortam ısısını istediğiniz sıcakta da tutabilirsiniz. Bu kombilerin servis ağı oldukça geniştir ve yedek parça konusunda da zorluk çekilmez. Elektrik tasarrufu sağlayan cihazlar olduğu için de tercih edilmektedir.

Bütün bu olumlu özelliklere rağmen termodinamik kombiniz ısıtma yapmıyorsa bunun birçok nedeni olabilmektedir. Arızalanmış ve iş görmeyen parçalar kombinizin çalışmasını ve ısıtma yapmasını engelliyor olabilir.

Termodinamik elektrikli kombinin ısıtmama nedenleri şunlar olabilir:

  • Filtre arızası oluşmuş olabilir.
  • Su devir daim pompası arıza yapmış olabilir.
  • Üç yollu vana arıza yapmış olabilir.
  • Tesisat sorunu yaşıyor olabilirsiniz.

Termodinamik Elektrikli Kombi Isıtmıyor sorunu ile karşı karşıya geldiyseniz kombinizin su göstergesini 1,5-2 bara getirerek verimli çalışıp çalışmadığını kontrol edebilirsiniz. Sorun düzelmediyse Kombi Servisi yardımı alarak gerekli araştırmaların yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56