Warmhaus kombi e28 hatası sıklıkla karşılaşılan arızalar arasında yer almaktadır.  Bu arızaya sebep olan nedenlerin başında art arda kilitleme durumu gelir. Buna diğer muhtemel problemler sebebiyet vermektedir. Kombilerde karşılaşılan bu arızalar ile evde başa çıkmak mümkün.  

Genellikle kombi arızalarında yapılan resetleme işlemi ile bu sorunun önüne geçilebilir. Ancak bu her arızada etkili olmayabilir.  Bundan dolayı eğer herhangi bir sorun ile karşı karşıya iseniz yetkili servisi çağırmak en etkili çözüm yöntemi olacaktır.

Warmhaus Kombi e28 Hatası Verdiğinde Ne Yapılır?

Warmhaus kombi e28 hatası verdiğinde ne yapılır? diye merak edenler için birkaç öneri sunduk. Sunduğumuz bu adımları izleyerek siz de kombinizde gerçekleşen arıza ile başa çıkabilirsiniz.

  • Kombi sigortası kapatılır ve 1 dakika sonra tekrar açılır. Bu sayede kombi sıfırlanacaktır.
  • Hata kodunun temel nedeni tespit edilir.
  • Hata devam ediyorsa Warmhaus servis aranır.

Kombinizde bulunan arızayı gidermek işte bu kadar kolay. Siz de yukarıdaki adımları izleyerek kombinizi eski haline döndürebilir ve arızasız bir şekilde kullanabilirsiniz.

One thought on “Warmhaus Kombi E28 Hatası

  1. Bugün ki aklım olsaydı kesinlikle Warmhaus marka kombi almazdım çok hata veriyor teknik servis müdahalesi ve parça temininde çoook zorlandım.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56