Airfel kombi petekleri ısıtmıyor sorunu yaşandığında bu mutlaka kombinin kendisinden kaynaklı anlamına gelmemektedir. Borularda, peteklerde sorun olduğunda da petekler ısınmaz. Bu sorunlar ortadan kaldırıldığında petekler ısınacaktır. Kombilerin sorunsuz çalışması için düzenli bakımlarının yapılması gerekir. Bakım sırasında eskiyen parçalar değiştirilir bu sayede arızalarla karşılaşılmaz.

Kombi çalışıyor suyu ısıtıyor ama petekler bir türlü ısınmıyorsa bu sorunu ortadan kaldırmak için yapabileceğiniz birkaç işlem bulunmaktadır. Bu işlemleri yaptığınız halde sorun ortadan kalkmıyorsa servis çağırmanız gerekmektedir. Borularda, tesisatta ya da peteklerde sorun varsa giderilmesi gerekiyorsa değiştirilmesi gerekir.

Airfel Kombi Petekleri Isıtmıyor Neden?

Airfel kombi petekleri ısıtmıyor şikayetiniz olduğunda belirteceğimiz işlemleri yaptığınızda büyük ihtimalle düzelecektir. Bu sayede büyük arızalar olmadan kombinizi kullanmaya devam edebilirsiniz. Borular tıkandıysa bir türlü açılmıyorsa değiştirilmesi gerekir. Boruları değiştirmeden önce yapabileceğiniz işlemler arasında şunlar yer alıyor.

  • Borularda sıcak su var peteklerde yoksa havasını almalısınız
  • Borular ısınmıyorsa kirlenmiş, tıkanmış olabilir
  • Çamurlu su borularda olduğunda tıkanıklık olabilir bunun düzelmesi için profesyonel destek alabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56