Teknolojik ürünlerde meydana gelen sorunların bazen tek bir nedeni olmuyor ve devam eden sorunlar incelendiğinde farklı nedenlerin de söz konusu olduğunu görebiliyoruz. Arçelik kombi sürekli çalışıyor arızasının çözümünde sizlere en hızlı şekilde yardımcı olmak adına buradayız. Dilerseniz daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım.

Arçelik Kombi Neden Sürekli Çalışır?

  • Kombilerinizin alt kısmında filtreler bulunuyor. Bu filtrelerin bakımı düzenli olarak yapılmalıdır. Bakımı aksattığınız takdirde ne yazık ki tıkanma sorunu meydana gelecek ve birçok farklı problem gündeme taşınacaktır.
  • Filtreler tıkandığı ve bakımı yapılmadığı takdirde kombi daha fazla çalışıyor ve kendini yenilemeyi deniyor. Tabi bu mümkün olmayacağı için ortaya sürekli çalışma durumu çıkıyor.

Uygun sıcaklığa ulaşmak için verilen mücadele bir süre sonra kombilerinize daha fazla zarar verecektir. Bir an önce servis ekiplerinden yardım almanızı tavsiye ediyoruz. Gerekli incelemeler yapıldıktan hemen sonra sorun çözülecek ve yine asıl problem hakkında da servis ekiplerinden daha detaylı ve daha sağlıklı bir şekilde bilgi almış olacaksınız.

3 thoughts on “Arçelik Kombi Sürekli Çalışıyor

  1. Bizim kombimiz eca ancak aynı sıkıntıyı yaşamaktayız. Yoğuşmalı olmadığı için dendi bize ama sizce bununla alakası var mıdır

  2. Arçelik kombiye sahibiz. Bir süredir kombimizin hiç durmadan çalıştığını fark ettik. Tabii ki de bu doğalgaz faturasını oldukça yansıdı. Şüphelendikten sonra araştırmaya başladık. Bu yazıya denk geldiğimiz zaman kombinin sürekli çalışmasının bir problem olduğunu öğrendik. Teknik servisi arayarak sorunumuza çözüm aramaya başladık ve bu yazı sayesinde sorunumuzu kısa süre içerisinde çözüme ulaştıracağız. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56