Ariston Kombi Ateşleme Yapmıyor 🔥

Kombi teknolojisine dair merak edilenleri ve var olan sorunların nasıl çözümleneceğini konuşmaya devam ediyoruz. yetersiz kaldığınız anlarda sizler de Ariston özel servis ekiplerinden yardım alabilirsiniz. Bu yazımızda sizlere ariston kombi ateşleme yapmıyor konusu hakkında bilgi vermeye çalışacağız.

Ariston Kombi Ateşleme Yapmıyor

  • Kombi barını kontrol etmeyi denediniz mi? Su seviyesi 1 barın altında ise kombinin ateşleme yapmıyor olması gayet normal. Bar seviyesini doğru şekilde ayarladığınız takdirde bu sorun kısa süre içerisinde ortadan kalkacak ve servis hizmeti almak durumunda kalmayacaksınız.
  • Sıcak su sensörü ile ilgili arıza durumunda da yine bu sorun ile karşı karşıya gelebiliyorsunuz. Bu tür bir durum söz konusu ise yani bir parçaya bağlı arıza durumu ile karşı karşıya iseniz elbette sizlerin yapabileceği bir şey yoktur. Hiç tereddüt etmeden Ariston özel servis ekibini aramalı ve servis talebi oluşturmalısınız. Ekipler en kısa süre içerisinde imdadınıza yetişecek ve sorunu da yine en hızlı şekilde çözecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56