Baymak kombi ateşleme yapmıyor sorunu Baymak kullanıcılarının karşısına sıklıkla çıkan sorunlardan biridir. Kombi ateşleme yapmıyorsa ilk olarak gazın gelip gelmediğini kontrol etmelisiniz. Gaz geliyorsa bacaya pislik girişinden kaynaklı olarak filtreler tıkanmış olabilir. Veya bunun diğer nedeni kombi manyetosunun arızalanması olabilmektedir. Bu sorunlara çare aradıktan sonra halen sorun devam ediyorsa Baymak yetkili servisini çağırmalısınız.

Kapı dışında bulunan vana açık ancak buna karşılık olarak ocak çalışmıyorsa Baymak kombi ateşleme yapmıyor şikayetiyle karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu tarz durumlarda daireye gelen gazla ilgili çeşitli sorunlar vardır. Bölgede yapılan gaz çalışmasından kaynaklı olarakta bu durum karşınıza çıkabilir. Bu nedenle gazınızda kesilmiş olabilir.

Teknik servisle iletişime geçmeden önce çevrenizde bu tarz bir çalışmanın olup olmadığını kontrol etmeniz iyi olacaktır. Bu konudaki ilgili bilgileri doğalgaz firmasına arayarak ulaşabilirsiniz. Bu tarz bir çalışma söz konusu değilse fazla vakit kaybetmeden kombinin eski veriminde çalışmasını sağlamak için Baymak teknik servisinden yardım almanız doğru bir karar olacaktır.

2 thoughts on “Baymak Kombi Ateşleme Yapmıyor

  1. Bir arkadaşımızın tavsiyesi ile kombimizi değiştirip, yerine baymak kombi aldık. İlk etapta herhangi bir sorun yaşamadık. Ancak son iki gündür kombimizde bir ateşleme problemi söz konusu. Daha önceki kombimizde de bu durumu yaşamıştık. Bu nedenle acaba ateşleme problemi bizlerden kaynaklı mı oluyor diye düşündük. Bu yazıya denk geldiğimizde hatanın bizden kaynaklı olmadığını, tamamen kombinin arızasından dolayı olduğunu fark ettik.

  2. Baymak kombimizde ateşleme problemi yaşıyoruz. Ateşleme probleminin ne olduğu hakkında bir fikrimiz yoktu. Daha sonra biraz araştırmaya başladık ve aslında önemli bir problem olduğunun farkına vardık. Teknik servisi çağırdık ve beklemedeyiz. Bu sitedeki bu yazıya denk gelmeseydik muhtemelen önemsiz bir şey olduğunu düşünüp; bu şekilde uzun bir süre daha kombinizi bekletecektik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56