Kombinin uzunca bir süre kapalı kalması durumunda pompa blokaj adını verdiğimiz bir hata meydana geliyor. Bu sorunun çözülmesi için servis ekiplerinden yardım alabilirsiniz. Sorunun ana nedenini az önce açıkladık ve uzun süre kapalı kalan kombilerde bu sorunun meydana gelmesi de gayet normal bir durumdur. Hatta en sık işittiğimiz şikayetlerden biri de diyebiliriz.

Servis ekiplerinden yardım almaktan çekinmeyin. Emin olun gayet uygun fiyatlar ile daha hızlı çözüm önerisi sunuluyor. Bunun yanı sıra bu tür sorunlar ile karşılaşmamak adına düzenli olarak bakım hizmeti almanız da hem ürünleriniz hem de sizler adına daha iyi ve daha sağlıklı olacaktır.

Düzenli bakım hizmeti ile birlikte uzun vadede kombilerinizden daha fazla verim elde ediyor olacaksınız. Aynı zamanda oluşabilecek sorunların önüne geçmek de yine bakım hizmeti ile birlikte mümkün hale geliyor. Ayrıca ürünlerin doğru kullanımı ve hangi detaylara dikkat etmeniz gerektiği gibi birçok bilgi de yine ekipler tarafından sizlere sunulacaktır.

One thought on “Beko Kombi E26 Hatası

  1. Bundan altı yıl önce beko kombi almıştık. Köyde ki evimizde durduğu için çok fazla kullanmıyorduk. Ancak üç gün önce köye gittiğimizde kombimizin E26 hatası verdiğini fark ettik. Bu hatayı detaylı incelediğimizde ise uzun süre kapalı kalması sonucunda pompa blokaj adı verilen bu hatanın meydana geldiğini fark ettik. Teknik servisi çağırdık ve durumun düzeltilmesi için bekliyoruz. En azından hatanın neyden kaynaklı olduğunu öğrenmiş olduk.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56