Demirdöküm Kombi 70 Arızası, baca arızası olduğunu belirtmektedir. Aden markasına ait olan kombilerdeki arıza kodudur. Klima bacaları dışarıdaki etkilerden, tozlardan, kirlerden ya da gaz çıkışındaki yoğunlaşmadan etkilenebilir. Zaman içinde bacanın tıkanmasıyla gaz çıkışı randımanlı olmayacak ve kombiniz arıza verecektir. Bacanın içinin ve varsa ek yerlerinin kontrol edilmesi gerekmektedir. Herhangi bir sıkıntı yoksa kombinin fanının kontrol edilmesi gerekmektedir. Bütün bu kontroller sizin tarafınızdan değil yetkili servisler tarafından yapılmalıdır.

Bilinçsizce yapacağınız hareketler kombide daha büyük hasarlara yol açabilir. Kombileriniz bulunduğunuz mekanlarda ısınmak ve sıcak sudan faydalanmak için kullandığınız cihazlardır. Zaman içinde bazı sıkıntıların olması da gayet doğaldır. Gerekli bakımları yaptırırsanız kombinizi ilk aldığınız performansta kullanabilirsiniz. 70 arızası nedenleri şunlardır:

  • Kombinin fanı arıza yapmış olabilir.
  • Bacada tıkanıklık olabilir.
  • Ana kart arızası olabilir.

Demirdöküm servisi arızaya neden olan sorunları bularak gerekli tamirleri yapacaktır. Servislerde çalışan teknikerler bu işte uzman kişilerden oluşmaktadır. Onlara güvenerek kombinizi teslim edebilirsiniz. Kombi sorunlarında mutlaka teknik servislerden yardım istemelisiniz.

Call Now Button444 78 56