Demirdöküm Kombi F75 Arızası, kombinizin pompasıyla ilgili bir sorun olduğunu sizlere bildirmektedir. Kombiniz verimli çalıştığı zamanlarda sıcak sudan ve peteklerin ısınmasından kaliteli bir şekilde faydalanırsınız. Ama bazı zamanlarda sorunlar da yaşayabilirsiniz. Özellikle kombi bakımları yapılmamış ve bazı parçaları eskimiş olan kombiler sıklıkla arıza vermektedir.

Bu arızalar da kod numaraları ile ekranda kendini belli ederler. Bu durumlarda bilinçsiz müdahale yapmamanız gerekir. 75 arızasında petek vanalarını kontrol etmeniz ve açık konuma getirmeniz gerekir. Ayrıca kombinizde bulunan suyun normal değerlerde olması gerekir. Su basıncı 1,5 ise normaldir. Az ise kombiye su vermeniz gerekmektedir. Atromix markasında görülen F75 arıza nedenleri şunlar olabilir:

  • Basınç sensörü arıza yapmış olabilir.
  • Elektronik beyni arızalanmış olabilir.

Ortaya çıkan bütün arızalarda Demirdöküm servisleri sizlere yardımcı olacaktır. Kişiler servis yardımı alarak kombilerinin bakımlarını yaptırmalı ve arızalı olan parçanın değiştirilmesi için talepte bulunmalıdır. Ancak o zaman karşılaştığınız sıkıntılara profesyonel bir çözüm bulacak ve uzman kişilerden yardım alacaksınız. Servis desteği bu arıza kodu ile karşılaşanlar için de şarttır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now Button444 78 56