Demirdöküm kombi ışık yanıp sönüyor sıkıntısı kombinin üzerindeki farklı renkteki ışıkların yanıp sönmesini ifade etmektedir. Mavi ışık devamlı yanıp sönüyorsa bu arıza göstergesi olmayabilir. Kombinize reset altınca düzelebilir. Kırmızı ışık yanıp sönüyorsa, gaz vanasının kapalı olması ya da sigortasının kapalı olması söz konusu olabilmektedir. Yaz kış konumları ayarlanmamış kombilerde de kırmızı ışık yanıp sönmektedir. Turuncu ışığın yanıp sönmesi bakım zamanı gelmiş kombiler için geçerlidir.

Kombiler hayatınızı kolaylaştıran iklimlendirme cihazlarınız arasında bulunmaktadır. Onlarda bazı arızalarla karşılaşmanız da ilerleyen zamanlarda söz konuşur. Demirdöküm kombiler birçok farklı modeli ile kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Geniş servis ağı olması da yılların markası olan Demirdökümü tercih edilir kılmaktadır. Kombinizdeki ışık yanıp sönüyorsa bunun nedenleri:

  • Kombinizin parçalarındaki birçok arıza buna neden olabilir.
  • Anakart arızası gündeme gelmiş olabilir.

Arızaya neden olan parçanın tamiri yetkili servislerce mümkündür. Önemli olan doğru tespitle kesin çözüm getiren önerilerin size sunulmasıdır. Demirdöküm servisini çağırarak sorunun neden kaynaklı olduğunu öğrenmeli ve tamir edilmesini talep etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button444 78 56