Falke Kombi E06 Hatası, çeşmelerden akan suyun ısınmadığını sizlere bildirir. Kombinin çalışmasıyla mutfak ya da banyo çeşmelerinden sıcak su akmaktadır. Sizler bataryanızın sıcak olan tarafını açtığınızda suyun ısınmadığını ve kombinin arıza verdiğini görürseniz hemen yardım almanız gerekir. Çünkü sıcak su her zaman için ihtiyaçtır. Kombi çalışsa bile ısıttığı suyun derecesini sizlere belirtemeyince E06 kodu ile arızalandığını ortaya çıkarır.

Sorunlu olan parçanın değiştirilmesiyle problem ortadan kalkacak ve sıcak su elde edebileceksiniz. Suların kireçli olması ya da çeşmelerden yeterli basınçta suyun akmaması sorunun nedenleri arasındadır. E06 arızasının nedenleri başka şunlar olabilir:

  • Su sıcaklık sensörü arızalanmış olabilir.
  • Kombi borularında oluşan tıkanıklıklar olabilir.

Hayat kalitenizin düşmemesi için kombinizi tamir ettirmeniz gerekmektedir. Falke kombi servisi size yardımcı olacak ilk adrestir. Servisler dışındaki kişilere kombinizi tamir ettirmemeli ve parça değişimi yaptırmamalısınız. Servis teknik personelleri sorununuzu çözmek için hemen bulunduğunuz adrese gelecektir. Falke markasına ait kombilerde bütün tamir işlerini servislere yaptırarak cihazınızı güven içinde yıllarca kullanabileceksiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56