Falke Kombi E25 Hatası kombinin aşırı ısınması ile ortaya çıkan arıza kodu olmaktadır. Kombiniz olması gereken ısı derecesinden fazla ısınıyorsa cihaz emniyet için kendini korumaya alır ve hata verir. E25 arıza kodu ile karşılaşan kişiler öncelikle kombilerini kapatarak güvenlik önlemlerini almalı ve sonrasında servis çağırmalıdır. Çünkü kişilerin yapacağı müdahaleler çözüm olmamaktadır.

Kombinizi resetleyebilir ve arıza kodunun düzelip düzelmediğini kontrol edebilirsiniz. Bundan başka yapacağınız müdahaleler kombinize daha fazla zarar verecektir. E25 hatasının nedenleri şunlar olabilir:

  • Termostat arızası gündeme gelmiş olabilir.
  • Kalorifer filtresi tıkanıklığı söz konusu olabilir.
  • Eşanjörler kireçlenmiş olabilir.
  • Pompa sıkışmış olabilir.
  • Üç yollu vana konum değiştirmiş olabilir.

Kombinizin aşırı ısındığını fark ettiyseniz bunun nedenlerinin araştırılması gerekmektedir. Yapılacak olan bakımlarda hangi parçanın arızalı olduğu ortaya çıkacaktır. Tamir ya da parça değişimi yöntemlerini deneyecek olan servisler bu konularda uzmandır. Cihaza zarar vermemek ve ondan yeterli performans almak için Baymak Falke servisini arayarak yardım almanız gerekmektedir. Uzman kişilerden alınan yardımlarla sorununuz giderilecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56