Kombide H20 Hatası, su basıncının az olduğunu sizlere bildiren bir hata kodudur. Kombilerinizde belirli seviyede su bulunması gerekir. Bu seviye 1,5 bar olmalıdır. Kombinin su ibresi 1,5 bar altında ise doldurma musluğundan su ilavesi yapılmalıdır. Bazı sebeplerden dolayı kombide su azalması görülmektedir. Eğer peteklerinizde hava varsa ya da su sızdırıyorsa bu durum kombinin su seviyesini eksiltir.

Kombinize su vermeye çalıştığınız halde ibrede değişiklik yoksa gösterge bozulmuş olabilir. Bütün sorunların incelenerek gerçek nedenin bulunması gerekir. Bu konuda servis yardımı almanız önemlidir. H20 hatasının nedenleri şunlar olabilir:

  • Su basınç sensöründe arıza olabilir.
  • Gösterge panelinde arıza olabilir.
  • Kombide ya da borularda su kaçağı olabilir.
  • Kombi vanası bozulmuş olabilir.

Kombide H20 Hatası sonucunda cihazınız çalışmayacaktır. Bu durum da sizlerin mağduriyet yaşamasına neden olacaktır. Karşılaştığınız arızalarda servis yardımı almanız önemlidir. Kombi Servisi cihazınızla ilgili arızalarda sizlere kesin çözüm önerileri sunacaktır. Böylelikle onları performanslı kullanabilir istediğiniz verimi de alabilirsiniz. Servisler başvuracağınız ilk adrestir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56