Ferroli kombi a01 hatası ile karşılaştığınızda neler yapmanız gerektiğini detaylı bir şekilde aktarıyor ve anlatıyor olacağız. Brülörde yanma meydana gelmediği takdirde sizler de bu sorun ile karşılaşıyor olacaksınız. Kombi ateşleme yapmıyorsa eğer sizlerin yapabileceği tek şey de servis desteği almak olacaktır.

Ferroli özel servis ekipleri her daim hazır durumda ve sizlere hizmet etmek adına telefon başında çağrılarınızı bekliyorlar. Taleplerinize en hızlı şekilde yanıt verecek olan deneyim sahibi kadro ile tanışabilir ve sizler de randevu talep edebilirsiniz. Gaz sorununa bağlı olan ateşleme problemlerinde az önce de ifade ettiğimiz gibi ne yazık ki kullanıcının yapabileceği herhangi bir müdahale durumu ortaya çıkmıyor.

Bu tür bir sorun ile karşı karşıya geldiğinizde süreci deneyim sahibi servis ekiplerinin yönetmesini bekleyebilirsiniz. Parça değişimi ya da ilgili parçanın onarımı ile birlikte sorun kısa süre içerisinde çözülecek ve sizler de ürünlerinizi kaldığınız yerden kullanmaya devam ediyor olacaksınız. bunun için abartılı rakamlar ödemenize de gerek yoktur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Call Now Button444 78 56