Kombilerinizde yaşanan ısı kaybı ile birlikte kombi ısısı kendi kendine yükseliyor sorunu ile karşılaşacaksınız. İstediğiniz dereceden daha fazla sıcaklığa ulaşmaya çalışan kombileriniz bir süre sonra bu konuda başarılı olamayacak ve kendini kilitleyecektir. Bu tür durumlarda sizlerin yapabileceği bir müdahale durumu söz konusu değildir.

Kombi Isısı Kendi Kendin Neden Yükselir?

Kombi özel servis ekiplerini arayarak servis hizmeti talep etmeniz daha doğru ve aynı zamanda çok daha sağlıklı olacaktır. Sorun en kısa süre içerisinde giderilmediği takdirde ne yazık ki büyüyecek ve kombilerinizden herhangi bir şekilde verim elde edemeyeceksiniz.

Suyun dolaşımında meydana gelen sorunlar da yine bu problemin altında yatan nedenlerden bir tanesidir. Servis desteği alarak bu sorundan kurtulabilirsiniz. Merak etmeyin abartılı rakamlar ödemeyeceksiniz ve ekipler bu konuda gayet ılımlı bir tavır ile karşınıza çıkıyorlar. Müşteri yorumlarına göz atacak olursanız eğer bu gerçeği sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Bu arada kombilerinizin bakımını da düzenli olarak yaptırmayı ihmal etmeyiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56