Lambert kombi e hatası kombide çok hatayı barındırır. Sıra ile kombi e hataları: E1 Arıza kodunu ifade eden arıza gaz blokajı, beslemesi hatasıdır. E2 arıza kodunu ifade eden arıza ise termostatta bir sorun oluştuğu anlamına gelir. E5 arıza kodu Isıtma devresinin sensöründe bir arıza yaşandığını belirtir. E6 arıza kodunu ifade eden arıza ise sıcak su devresi ntc sensöründe oluşan bir arızadır.

Lambert Kombi E10 hata kodu görüldüğünde düşük su basıncı hatası arızası anlamına gelmektedir. Arızalanan Lambert kombi kalorifer devresindeki su basıncının düşük olduğunu belirtir.

Lambert kombi e1 hatası sisteminde sorun olduğunu belirten arıza kodudur. Cihazın ateşleme yapamadığı anlamına gelir. Bu sorunda gaz vanaları kontrol edilebilir.

Lambert Kombi E Hata Kodları

Lambert kombi e hatası altında sunulan bilgiler incelediğinde yaşanılan sorunun sebeplerini ve çözüm seçenekleri bulunabilir.

  • E01 hata kodu ateşleme sisteminde sorun olduğunu belirtir
  • E02 hata kodu aşırı ısınma limit termostat sorunudur
  • E03 hata kodu atık gaz sistemi sorunudur
  • E05 hata kodu kalorifer sensör problemidir.

One thought on “Lambert Kombi E Hatası

  1. lambert lx 24 fi kombim sicak su cesme den verirken 50 dereceye kadar cikip duruyor sonra kombim durusa gecip tekrardan soguduktan sonra calismasi lazim ken E arizasi yazip calismiyor

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56