Baymak kombiler gelişmiş özellikleri ile kullanıcısını memnun eden en iyi cihazlar arasında yer alır. Kombinizden istediğiniz verimi almak isterseniz bakımlarına özen göstermeniz gerekir. Baymak kombiler kullanıma bağlı veya ürün kaynaklı arıza kodu verebilir.

Bunlar arasında Baymak kombi ap ne demek ilk sırada yer alıyor. Böyle bir hata ile karşılaşırsanız;

  • Kombideki basınç düştüğünde su verdiğinizde ekrana gelir.
  • Elektrikler kesilip tekrar geldiğinde ekranda görülür.
  • Kombinizi resetlediğinizde oluşur.

Baymak kombi ap ne demek aslında bir hata kodu olarak karşınıza çıkmayacaktır. Kombinin kendini test etme yani çalışmaya uygun hale getirmesi olarak oluşur. Arıza kodu olarak yorumlanmamalıdır. Bu kod ekrana geldiğinde kombi ana kartın çalışma durumunu kontrol eder ve buna bağlı olarak herhangi bir arıza durumu oluşursa sizi uyarır.

Kombi ilk çalışmaya başladığında ekran görülen AP kodu kombi kendini test edip çalışmasını sürdürünce kısa sürede ekrandan silinir.

Kombi Arızalarında Ne Yapılmalı

Kombi arızaları durumunda kesinlikle kendiniz müdahale etmeyin. İlgili arızanın büyümesine neden olabilirsiniz. Bunun için uzman desteği almak yararınıza olacaktır. Firmamız kombi servisi ve bakımı konusunda kurumsal hizmet içeriği ile size katkı sağlayacaktır. Bundan dolayı güven içerisinde hizmet alabilirsiniz. Uzman personel tüm arıza kodlarına vakıf olarak hizmet vermekte ve yerinde onarım hizmet içeriği ile ilgili arızayı kısa süre içerisinde çözmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

444 78 56