Demirdöküm kombi çalışmıyor hatası Demirdöküm kullanıcıların bazı durumlar karşısına çıkabilen sorunlar arasındadır. Özellikle kombinin eski olması ve bakımlarının düzenli bir şekilde yapılmaması gibi durumlar bu hatayla karşılaşma ihtimalini arttırır. Bu sorunla karşı karşıya kaldığınızda teknik servise danışmadan önce bazı yöntemleri denemeniz faydalı olacaktır.

Yapılması gereken ilk şey evde doğalgaz olup olmadığının kontrolüdür. Eğer evde doğalgaz bulunuyorsa radyatör kontrolü yaparak radyatörlerin açık durumda olduğundan emin olmalısınız. Kombilerde yer alan yaz modu kombileri yaz aylarına uygun hale getirdiğinden dolayı radyatörlere ısı aktarımı yapılmaz. Kombinin kış modunda olduğundan emin olduktan sonra yeniden radyatörleri kontrol edebilirsiniz. Tüm bu işlemlere rağmen halen olumlu bir sonuca varamadıysanız kombiyi resetlemeniz doğru bir seçim olacaktır.

Kombi Kış Konumunda Çalışmıyor

Kombiye reset atmak Demirdöküm kombi çalışmıyor hatasından kurtulabileceğiniz gibi diğer gördüğünüz sorunlarında önüne geçecektir. Ancak önemli bir arıza oluştuğunda kombiyi resetlemekte başarılı bir sonuç almaya yetmez. Bu durumda ise Demirdöküm teknik servisten yardım almanız faydalı olacaktır. Teknik servis gelene kadar cihaza müdahale etmemeye özen göstermelisiniz.

3 thoughts on “Demirdöküm Kombi Çalışmıyor

  1. Sayenizde resetledik düzeldi. Ne sorunumuz olsa cevabını burda bulabiliyoruz.

  2. Kombimizi yeni aldık demirdöküm marka, yaz modundan kış moduna nasıl geçirebiliriz acaba

  3. Demirdöküm kombi satın aldım. Ancak satın aldığımdan beri kombi çalışmıyor. Bu sorunu nasıl halledebilirim diye bakınırken bu yazıya denk geldim ve benim için oldukça faydalı oldu. Kendi başıma müdahale edecektim. Ancak yazıda gördüğüm teknik servis gelene kadar müdahale etmeyin ibaresi herhangi bir işlemi gerçekleştirmemi sağladı. Teknik servisi bekleyecek; sorunun bir an önce çözülmesi için uğraşacağım. Teşekkürler.

Comments are closed.

444 78 56